Powered By:
Android Advice

BMW 1

3dveřové BMW řady 1 je ideálním společníkem. Snoubí se v něm elegance s výkonnými a ekonomickými motory, které mu zajišťují dynamické jízdní vlastnosti. Jedny z nejimpozantnějších motorů ve třídě kompaktních vozů pracují právě pro BMW řady 1. A nezáleží na tom, zda si zvolíte některou ze vznětových nebo zážehových variant. V nabídce naleznete pro BMW řady 1 celkem devět motorizací. Řada zážehových motorů začíná u ekonomického čtyřválce pro BMW 116i a končí u výkonného šestiválce v BMW 130i. BMW 118d s výkonem 105 kW (143 k) a BMW 123d se 150 kW (204 k) jsou dva z celkem čtyř motorů BMW, které jsou nabízeny ve vznětové variantě.
Opatření BMW EfficientDynamics zajišťují efektivní hospodaření s palivem. Ukazatel doporučeného rychlostního stupně, funkce Auto Start Stop nebo rekuperace kinetické energie jsou pouze několika příklady rozsáhlých opatření v rámci tohoto inovativního paketu.

5dveřové BMW řady 1 vás rovněž uspokojí svou jízdní dynamikou a navíc nabídne skvělou univerzálnost v každodenním provozu díky pětici prostorných dveří. BMW řady 1 Coupé reprezentují výrazné tvary s krátkými převisy a velmi emotivním designem. Ať už 7stupňová samočinná dvouspojková převodovka, výkonné zážehové šestiválcové motory nebo optimální rozložení hmotnosti mezi nápravami: vše je v BMW řady 1 Coupé přizpůsobeno pro maximální výkony a radost z jízdy.
V BMW řady 1 Cabrio můžete prožívat radost z jízdy v tom nejkrásnějším ročním období. Užijte si léta s rychle se otevírající plátěnou skládací střechou, v dokonale propracovaném interiéru a díky technologicky vyspělým opatřením BMW EfficientDynamics, výkonným a k životnímu prostředí šetrným motorům.

Ať už uvažujete o koupi nového BMW řady 1 nebo ojetého BMW řady 1, financování nebo leasingu, testovací jízdě nebo máte nějaký dotaz na dealera – tyto stránky vám poskytnou veškeré informace o modelech BMW řady 1.